Finance Sales Hungary Kft.
A Finance Sales Hungary Kft. pénzügyi és biztosítási területre specializálódott. Vállalatunk 17 éves tapasztalattal rendelkezik, melynek köszönhetően számos piacvezető szolgáltatás elérését biztosítjuk az ország 60 pontján. Magyarország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncában az alábbi pozíció betöltésére keresünk munkatársakat:

Hitel és biztosítási szakértő

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedülálló ügyfélkedvezményekkel járó, kedvező kamatozású hitelkártya és biztosítási szolgáltatásokat értékesítése
  • Az ügyfelek igényeit megismerve naponta 4-6 ajánlat készítése
  • Az elérhető kedvezményeket és kondíciókat alaposan bemutatod, hogy az ügyfél megértse miért éri meg neki nálad szerződést kötni
  • Potenciális ügyfelek kérelmeit rögzíted az erre rendszeresített felületen
  • A legvégén megkötöd a szerződéseket és elkészíted a kapcsolódó dokumentációkat
  • Persze ne feledjük el, hogy rengeteget adminisztrálsz

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Érdeklődj a pénzügyi terület iránt
  • Változatos és ügyfélközpontú munkát keresel
  • Valódi felelősséget és kihívást szeretnél
  • Mindenkivel könnyen megtalálod a hangot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha MNB hatósági tanúsítványod (PSZÁF) vagy ezt kiváltó felsőfokú végzettséged van, akkor mi nagyon örülünk. Ha nincs, 3 napos képzéssel díjtalanul biztosítjuk neked.
  • Ha pénzügyi területen szerzett tapasztalatod van, akkor Te hamarabb kiigazodsz majd a rendszeren, szabályokon

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkavégzés egy biztos pénzügyi háttérrel rendelkező, innovatív és profi cégcsoportnál
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Munkába járás támogatása (távolsági tömegközlekedés, gépjármű)
  • Fix alapbéren felül plusz jutalékok, bónuszok, kedvezmények
  • Vásárlásaidat segítő, kedvezményekre jogosító dolgozói kártya
  • Állandó helyen történő munkavégzés

Állás, munka területei:

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Biztosítás értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

8360 Keszthely, 8400 Ajka, 4700 Mátészalka, 2900 Komárom, 2316 Tököl, 2330 Dunaharaszti, 3200 Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszésedet, küldd el önéletrajzodat lakhely megjelöléssel!