66 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Hírlevél szakértő

Feladatok:

  • Hírlevél küldő rendszer teljes körű ismerete, az adatbázis karbantartása.
  • Hírlevelek heti rendszerességű készítése.
  • Levélfolyamok és automatizált levelek elkészítése.
  • Kialakítja és felügyeli a szegmentációs listák beállításait a direkt és interaktív marketing kampányok segítségével az előre meghatározott szegmentációs modell alapján.
  • Kezeli a triggereket, figyeli az ügyfél életciklust, hozzájárulva ezzel az
  • eladások növeléséhez.
  • A/B tesztek végzése, a levelek eredményeinek folyamatos monitorozása, javítása. Az így kapott eredmények alapján javaslatot tegyen a stratégiára.
  • Megtervezi, kialakítja és menedzseli a hírlevél adatbázisgyűjtő
  • aktivitásokat.
  • Kezeli az ehhez tartozó engedélyeket, számlázással kapcsolatos feladatokat és partneregyeztetéseket. Felügyeli az aktivitás
  • teljes egészét.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Önállóság, kreativitás, proaktivitás, pozitív életszemlélet
  • Jó kommunikációs képesség
  • Csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent:

  • Marketing automatizációs szoftverekben való jártasság
  • Honlap szerkesztési ismeretek (Wordpress, HTML, CSS)
  • Tartalomgyártás iránti érdeklődés
  • Photoshop használata
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Stabil cégháttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria

    Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.
    Küldd el jelentkezésed Hírlevél szakértő állásajánlatunkra!

    Az Euronics közel 30 éve azon dolgozik, hogy mindenkihez eljuttassa a legújabb innovációkat.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán Krt. 12-14.

Segíts Te is minket ebben!

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb
megnyomásával lehet!