Magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő médiacég

Hirdetésszervező munkatársat

keres

(otthon végezhető kötetlen munkaidőben).

Információk a cégről:

Cégünk a hazai lapkiadási piacon 15 éve jelen lévő jelentős tapasztalattal rendelkező vállalkozás. Fő célunk, hogy vállalkozói olvasóközönségünk elegendő tudást kapjon ahhoz, hogy biztonságban lehessen a hatóságokkal szemben és megállja helyét a piacon.

Feladatok:

  • Potenciális hirdetők megkeresése, kapcsolatteremtés
  • Ajánlataink kidolgozása a marketingosztállyal együttműködve
  • Ajánlatok előkészítése
  • Cégünkkel, reklámajánlatainkkal kapcsolatban érdeklődők kiszolgálása
  • Reklámügynökségekkel való együttműködés kiépítése, kapcsolatok kezelése
  • Tördelőszerkesztővel való szoros együttműködés
  • Adminisztratív háttérmunka elvégzése

Elvárások:

  • Rendelkezzen saját számítógéppel, internet kapcsolattal
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Számlaképesség (vállalkozói jogviszony)

Előnyt jelenthet:

  •  Nyelvtudás (horvát, angol, német vagy más európai nyelvek)

Amit mi kínálunk:

  • Kötetlen munkaidő, ám napi rendszerességű munka
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ:

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik képesek rá, hogy meglévő reklámügynökségi vagy hirdetői kapcsolataikat egy új munkahelyen kamatoztassák, vagy ha nem rendelkeznek ilyen kapcsolatokkal, akkor azokat önállóan kiépítsék. Ha Ön olyan jelölt, aki képes kitartóan, szorgalmasan és lelkiismeretesen dolgozni, és lelkesedni azért, hogy jó kapcsolatokat alakítson ki emberekkel és szeret segíteni, várjuk Önt.

Az új kollégák beilleszkedésére, betanítására és továbbképzésére figyelmet szentelünk.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető