Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Élelmiszeripari partnerünk számára keresünk új kollégát.

Higiénikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Takarítási utasítások készítése, frissítése
  • Üzemi higiénia felügyelete, coachingolás
  • Kártevőirtás felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Természettudományi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Elemző és hibafelismerő képesség
  • Határozottság, következetesség
  • MS Office alkalmazások

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem.
  • Kiemelt vállalati juttatások, vonzó cafeteria csomag.
  • Támogatott sportolási lehetőség.
  • Munkáltató által biztosított vásárlási kedvezmények.
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Munkavégzés helye:

9737 Bük

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Higiénikus
  • Rövid pozíció név: Higiénikus
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye
  • Feladatok: Takarítási utasítások készítése, frissítése Üzemi higiénia felügyelete, coachingolás Kártevőirtás felügyelete
  • Elvárások: Természettudományi területen szerzett felsőfokú végzettség Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete Elemző és hibafelismerő képesség Határozottság, következetesség MS Office alkalmazások
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19