A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 28 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.

A SPAR család tevékenységi köreivel együtt bővül, ezért kollégákat keresünk Üllői Convenience üzemünkbe, az alábbi pozícióba:

Higiéniai csoportvezető munkatárs

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Nagynyomású meleg vizes mosás és vegyszer habosítás végzése
  • Higiéniai munkatársak munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Gyártásközi és üzemközi takarítási feladatok vezetése és végzése
  • Vegyszer rendelési mennyiségek meghatározása
  • Együttműködés a minőségirányítás illetékes munkatársaival, a kiadott takarítási feladatok elvégzése
  • Gépek, berendezések tisztítása, fertőtlenítése
  • Eszközök és ládák, műanyag göngyölegek gépi mosogatása
  • Takarítási napló vezetése és ellenőrzése
  • Műszaknaplók vezetése és ellenőrzése

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Rendelkezel vezetői tapasztalattal
  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Higiénikus munkavégzés jellemez
  • Megbízható vagy
  • B kategóriás jogosítvánnyal, és saját gépjárművel rendelkezel
  • Előny, de nem feltétel, hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
  • Változatos feladatokkal, folyamatos szakmai fejlődéssel, családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Átfogó betanulási programmal és dinamikus csapattal várjuk az új belépőket
  • Versenyképes fizetés, az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Üllő

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.