Csapágy / Hidraulika ügyfélszolgálatos munkatárs

Tömítéstechnikai termékek nagykereskedelmével foglalkozó cég keres hidraulikában és hidraulika tömítésekben jártas kollégát, Budapest XVIII kerületi új telephelyére.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel kapcsolattartás, általános megrendelések felvétele
  • Ajánlatkérések fogadása, azok kidolgozása
  • Tömítéstechnika ügyfélszolgálaton felmérendő munkadarabok fogadása, felmérése
  • Tömítések (szimering, o-gyűrű, hidraulika tömítések) kiválasztása, beépítése
  • Ügyfélszolgálat munkájának segítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség.
  • 5+ év tapasztalat hidraulika tömítések, hidraulika elemek szervizelése terén
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Jártasság irodai szoftverekben, (Excel, Word…..)
  • (Angol nyelvtudás előny)

Amit kínálunk:

  • 30 éve létező, stabil vállalat
  • Jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • Teljes, egy műszakos munkaidő, H-P-ig

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület