Hidegkonyhai előkészítő

Guru Invest Kft.

1024 Budapest, Lövőház utca

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Előkészítő hétköznap délelőttre:
Ha dolgoztál már konyhai előkészítőként, vagy kereskedelemben, vendéglátásban, és szívesen váltanál olyan munkára, ami hétköznap van? Akkor várunk szeretettel Mammut, vagy Aréna bevásárlóközpontban működő éttermünk hidegkonyhájára.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Választható munkarend: részmunkaidőben (4, 6 óra), vagy teljes munkaidőben (8 óra). Kezdés reggel 8 órakor.
Beosztás: A hét - hétfőtől-péntekig, B hét - keddtől - szombatig. Vasárnap mindig szabad!
Fizetés: nettó 1500 Ft / óra + személyzeti étkezés, bejelentett munkaviszony.
Feladataid lesznek: zöldség mosás, aprítás, konyhai alapanyagok előkészítése.
Ha pont ilyen délelőtti állást keresel, akkor keress minket gyorsan, mert csak 1-1 ilyen üres pozíciónk van.
Fényképes önéletrajz formájában várjuk jelentkzésod!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka