HÍD- ÉS ALÉPÍTMÉNYI SZAKÉRTŐ

munkatársat keresünk

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • közreműködik a régió hídjainak III. fokú (rendszeres, esetenkénti, üzembe helyezés előtti) hídvizsgálatában, az adatok számítógépes feldolgozásában
  • végzi az alépítmény illetve műtárgyai (alagút, tám- és bélésfalak, vízelvezető művek, árvédelmi partművek) felügyeletét a területen (főnökségeken, szakaszokon), saját és az egyéb régiós vizsgálatokat elemzi, értékeli, döntéseinél szükség szerint felhasználja
  • bizottsági tagként végzi az alagutak üzembe helyezéseit (ideiglenes forgalomba helyezés)
  • végzi a hatáskörébe tartozó jóváhagyásokat, a hatósági engedélyköteles híd szerkezetek, műtárgyak terveit véleményezi, felterjeszti jóváhagyásra
  • végzi az I-II. fokú hídvizsgálatok ellenőrzését, tervjóváhagyásokat, tervbírálatot tart, szakmai képviselet lát el
  • illetékességi területére vonatkoztatva koordinációs és ellenőrzési tevékenységet végez

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – építőmérnök diploma (magasépítő szakirány)
  • 5 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • felsőfokú vasúti szakképesítés
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi vizsga (pálya szakszolgálat)
  • vasúti hídszakértő mérnöki engedély

Amit ajánlunk

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségpénztári hozzájárulás
  • Szép kártya juttatás (vendéglátás)
  • hűség bónusz év végén
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

2021. április 30.