Világszinten elismert német, autóelektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Hibakereső Technikus

Amit ajánlunk:

  • Várható nettó 275.000 Ft-os havi kereseti lehetőség plusz Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól
  • Üzemi étkeztetés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség
  • 4 műszakos munkarend
  • 12 órás műszakok
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel (elektronikai végzettség előny)
  • Legalább 2-3 év releváns tapasztattal
  • MS Office felhasználói szintű ismerettel
  • Többműszakos munkarendet tudod vállalni
  • Képes vagy a gyors, pontos munkavégzésre
  • Jól tűröd a monotonitást
  • Terhelhető vagy

Feladataid lesznek:

  • Hibás áramkör elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése IPC szabvány alapján
  • Hiba analizálása, minősítése a meghatározott állomásokon kieső egységeknél
  • Analízis eredmények rögzítése
  • Belső áramkör tesztelése autoteszteren keresztül
  • Hiba összevetése a mintadarabbal, a hiba azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
  • Alkatrészek tisztítása, ha szükséges
  • SAP-ban való adatrögzítés
  • Analizálásra váró egységek alacsony szinten tartása és beazonosíthatóságuk biztosítása a kijelölt tárhelyeken

Előnyt jelent:

  • Előny: Közeli lakhely

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével.