Hibakereső-szervizelő

A Flex magyarországi telephelyein- Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon- közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Gyáli gyáregységünk csapatába az alábbi munkakör betöltésére keresünk munkatársat:

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Beérkező hibás laptopok diagnosztizálása, hibakeresés
  • Modul szintű javítás, alkatrész csere
  • A javítás dokumentálása
  • Az elvégzett javítások visszaellenőrzése különböző teszt-alkalmazásokkal

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi)
  • Tanulási hajlandóság
  • Laptopok működésének ismerete
  • Erős műszaki beállítottság
  • Folyamatos és önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság

Munkád során találkozhatsz

  • Az egyik legismertebb hardvergyártó legújabb fejlesztéseivel
  • Laptopok, asztali- és all-in-one számítógépek széles palettájával
  • Prémium kategóriás (gaming) számítógépekkel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Minőségellenőrzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Munkavégzés helye:

Gyál

A jelentkezéseket a Jelentkezem gombra kattintva várjuk. Bővebb információért keresd kollégáinkat a 06 80/205-192-es telefonszámon.