A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon –közel 10.000 munkavállalót foglalkoztat.

A budapesti gyáregységünk csapatába keresünk:

Hibakereső Operátor

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Hibás termékek hibaanalízise és szükség szerinti javítása
  • A munkautasításnak megfelelő sori folyamatok elvégzése
  • A területen használt anyagok ismerete, meglétének ellenőrzése, hiány esetén a műszakvezető értesítése
  • Elektronikai termékek szétszerelése, összeszerelése, tesztelése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Hibakeresésben, javításban szerzett tapasztalat
  • Számítógép szerelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos precíz munkavégzés

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz, műszakpótlékok
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Minőségellenőrzés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával vagy 06-80-205-192-es ingyenesen hívható zöldszámon.

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.
Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, hogy tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. Köszönjük, hogy a Flex-et választotta.