Egy nemzetközi nagyvállalat újonnan megnyíló üzemébe keres kollégát

Hibaanalízis technikus

munkakörbe

FŐBB FELADATOK:

  • A beérkezett hibás termékek ellenőrzése
  • Számítógép-alkatrészek tesztelése
  • Jelentések készítése
  • Vonalvizsgálat
  • Adatbevitel a hibaelemzési nyomkövető rendszer (másnéven FATS) rendszerén
  • Szoros együttműködés a hibaelemzési felügyelővel
  • Kommunikáció a cég ügyfeleivel a cég nevében
  • A gyártósor ellenőrzése, az olyan sorokon, ahol ügyfél alkatrészeit használják
  • A folyamat okozta hiba vizsgálata, a kiváltó ok azonosítása
  • Karbantartani és tartani az ügyfél által meghatározott tesztberendezéseket
  • Ügyfelek képviselete, minőségbiztosítás

ILYEN EMBERT KERESÜNK:

  • Megérti a számítógép-építés során használt főbb részegységeket, illetve szét és össze is tudsz szerelni egyet
  • A számítógépek főbb jellemzőinek jó megértése
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • Nyitottság a tesztlabor eszközeinek teljes körű megismerésére

AMIT KÍNÁLUNK:

  • munkába járási támogatás
  • betanítás
  • bér megállapodás szerint

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Üllő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.