Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Pénzügyi és biztosítási területekre specializálódott cég 16 éves tapasztalattal szerepel a piacvezetők között. 2016-ban csatlakozott a Magyarország mellett 20 európai országban jelen lévő, Work Service cégcsoporthoz.

Hiánypótló munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Előre elkészített túraterv alapján meglévő ügyfelek személyes megkeresése (országos lefedettséggel)
  • Már megkötött banki szolgáltatási szerződéshez szükséges hiányzó dokumentumok beszerzése
  • Szerződések ügyfelekhez történő elszállítása
  • Nyomtatványok ügyfelekkel történő aláíratása
  • Postázás
  • Riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pályakezdőt, „régi motorost”
  • Pénzügyi terület iránt érdeklődőt
  • Akinek a mobilitás nem okoz gondot
  • Banki-, pénzügyi vagy PSZÁF tanúsítvány végzettséggel rendelkezőt
  • Önállóan és csapatban egyaránt szeret dolgozni
  • Olyat, aki magabiztosan kommunikál
  • Saját autóval rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Bruttó 300 000 Ft alapbér
  • Bónusz, saját gépkocsi térítése NAV előírása szerint
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Egyéb információ az állásról:

  • Bruttó 300 000 Ft alapbér + bónusz + benzinköltségtérítés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Pest megye

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Hiánypótló munkatárs
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Pest megye
  • Feladatok: Előre elkészített túraterv alapján meglévő ügyfelek személyes megkeresése (országos lefedettséggel) Már megkötött banki szolgáltatási szerződéshez szükséges hiányzó dokumentumok beszerzése Szerződések ügyfelekhez történő elszállítása Nyomtatványok ügyfelekkel történő aláíratása Postázás Riportok készítése
  • Elvárások: Pályakezdőt, „régi motorost” Pénzügyi terület iránt érdeklődőt Akinek a mobilitás nem okoz gondot Banki-, pénzügyi vagy PSZÁF tanúsítvány végzettséggel rendelkezőt Önállóan és csapatban egyaránt szeret dolgozni Olyat, aki magabiztosan kommunikál Saját autóval rendelkezik
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-24
  • Lejárati dátum: 2018-06-07
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>