Hétvégi promóter diákmunka - br. 1647 - 1747 Ft/óra - Soroksár

Bruttó 1 647 - 1 747 Ft/óra Mozgóbér Bónusz

MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

1239 Budapest, Bevásárló utca 4.

A megbízó cég a Techpromotion Kft.

Főbb feladatok, munkák:

  • Whirlpool műszaki termékek promótálása, bemutatása
  • Vevők tájékoztatása az adott termékekről
  • Heti riportok készítése a promótált termékekről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18+
  • Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszonyigazolás esetén csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség

Munkaidő:
  • Péntek: 14:00-19:00 Szombat,Vasárnap: 10:00-18:00 (Havi 3-4 hétvége vállalásával)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló
  • Kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat (lehetőleg műszaki területen)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Negyedéves bónusz megszerzésének lehetősége
  • 6 hónap után béremelés (+100 Ft/óra)
  • Előrelépési lehetőség, tréningek
  • Fizetett oktatás
  • Fizetett ebédszünet
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Rugalmas, az iskolai elfoglaltságokhoz igazodó beosztás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess

A jelentkezem gombra kattintást követően, csatold fényképes önéletrajzodat!