Biztos Kész Munkaero-közvetíto, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft. (BIZTOS KÉSZ KFT.)
HETI FIZETÉS!

Fizikai segédmunkás

Szeged belvárosában!

Feladatok:

    Kíváncsi vagy, hogyan épül fel Szeged egyik legfuturisztikusabb épülete?

    Akkor csatlakozz csapatunkhoz!

    Építkezésre keresünk fizikai segédmunkára jó erőben lévő munkavállalókat!

    Feladatok:

    -segédmunkálatok az építkezés területén.

    -érkező alapanyagok pakolása.

    Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig, 8:00-16:00 óráig.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Folyamatos, hosszú távú elkötelezettség

    Megbízhatóság

    Terhelhetőség

    Pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előny: Hasonló területen szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:

    Egy fiatalos csapat, jó munkakörülmények, versenyképes fizetés, heti utalás!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6720 Szeged