Stravaco Építőipari Kft.
Bővülő csapatunkba

Helyszíni művezető (út- és közműépítés)

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • projektekhez kapcsolódó helyszíni műszaki irányítása;
  • technológiai utasítások, munkavédelmi előírások betartatása;
  • projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, napi jelentések küldése;
  • saját csapatok és alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése;
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal, cégvezetéssel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (építőmérnök, technikus);
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat műszaki irányítás terén;
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • kiváló problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség;
  • terhelhetőség;
  • rugalmasság;
  • önálló munkavégzés;
  • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felelős műszaki vezetői jogosultságok megléte (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M).

Amit kínálunk:

  • adminisztratív és műszaki háttértámogatás;
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség;
  • versenyképes juttatási csomag (laptop, telefon, gépkocsi).

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

  • fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével.