Helyszíni építésvezetőt/művezetőt

Stravaco Kft.

Rugalmas munkavégzési hely - Csongrád-Csanád megye

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop
Munkatársat keresünk

pozícióba.
Stravaco | Mélyépítés magas színvonalon

Cégcsoportunk 1992 óta van jelen az építőiparban Magyarországon. Stabil és megbízható partnert kínálunk mind a Megrendelőink mind a Munkavállalóink részére. Fő profilunkba tartozik a közlekedésépítési, vízépítési és környezetvédelmi beruházások megvalósítása.
Abban hiszünk, hogy akkor lehetünk igazán sikeresek, ha hitelesek tudunk maradni minden téren és ezt közvetíteni is tudjuk a megrendelőink és a kollegáink felé is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek helyszíni műszaki irányítás
  • Technológiai utasítások, munkavédelmi előírások betartatása
  • Projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, napi jelentések küldése
  • Saját csapatok és alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Alvállalkozói teljesítések igazolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit mi keresünk egy új munkavállalóban:
  • Megbízható, és kellően lendületes
  • Fontosnak tartja a hosszútávú munkalehetőséget egy folyamatosan fejlődő cégcsoportnál
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat út- és/vagy közműépítés műszaki irányítás terén
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szeged és környékéről keresünk kollegákat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultságok megléte (MV-KÉ, MV-VZ, MV-M);
  • szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (építőmérnök, technikus).

Amit kínálunk:

Miért érdemes nálunk dolgoznod?
  • Stabil munkahely vagyunk, folyamatosan fejlődünk
  • Mert kiemelkedő juttatási csomagot biztosítunk kollégáinknak(laptop, telefon, gépkocsi)
  • Elhivatott, lendületes, összetartó csapat vagyunk
  • Hosszú távra keresünk új kollégát
  • Nálunk kiszámítható a munkaidő, 1 műszakos munkarendben dolgozhatsz, hétfőtől-péntekig
  • Támogatunk a fejlődésben, egy stabil, cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid
  • Adminisztratív és műszaki háttértámogatás
  • Szállás és ebéd biztosítása minden vidéki munkaterületen

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök

Jelentkezéshez kérjük küld el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat, továbbá motivációs leveledet, melyben válaszolj a következő kérdésekre:
·        Mit vársz el munkáltatódtól?
·        Mik a hosszú távú terveid?
·        Miért jelentkezel cégünkhöz?
·        Kérjük motivációs leveledben jelöld meg bérigényedet!