Helyettesítő recepciós

Helyettesítő, beugrós recepciósokat keresünk több partnerünk irodájába is, alkalomszerűen.

A Hays Hungary több száz budapesti partnercéggel dolgozik aktívan együtt. Multinacionális, modern irodai környezettel rendelkező partnereinknél gyakran előfordul, hogy szabadság, betegség, illetve egyéb okok miatt az iroda recepcióján helyettesítő kolléga segítségére szorulnak. A helyettesítés ideje jellemzően egy-egy nap, de előfordulhat, hogy hetekig tart a pótlás.

Helyettesítő recepciósként a következő feladatokkal találkozhatsz:

  • vendégek fogadása, kiszolgálása, catering
  • beérkező telefonok, emailek kezelése
  • postai, banki ügyintézés
  • taxik rendelése, futárok fogadása, szállítmányok érkeztetése
  • adminisztráció
  • számlák, szerződések iktatása
  • irodai pénztár kezelése
  • meeting roomok foglalása, találkozók előkészítése, calendar-ok egyeztetése
  • minden helyzetben professzionális, udvarias, kedves magatartás

Elvárások:

Olyanok jelentkezését várjuk, akik nyitottak lehetnek egy-egy napos beugrós munkavégzésre, előreláthatólag a következő egy éven belül. Ideális lehetőség diákok számára ahhoz, hogy megismerjék a munka világát, hiszen a front desk mögül egy teljes irodát és annak felépítését, csapattagjait könnyedén meg lehet ismerni. Kiváló alkalom részmunkaidős lehetőségeket keresők számára is, hiszen sokszor fél napos helyettesítésről van szó. De várjuk jelentkezésedet akkor is, ha épp két állás közt vagy és szeretnéd hasznosan tölteni a szabadidődet.

Irodai vagy hostess munkában jártasak és angolul beszélők előnyt élveznek.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Alkalmi munka
  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet és szívesen megtudnál többet is, küldd el önéletrajzodat a jelentkezem gombon keresztül.