INGRESSUS KFT.

Budapesti székhelyű Infokommunikációs vállalkozás új munkatársat keres!
Cégünk a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens segítségnyújtás, az ügyféligények professzionális kiszolgálása, megoldásnyújtás rendszerintegrátori projektjeink keretében.
Cégünk informatikai rendszereket támogató csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba

HelpDesk, Support operátor

Fő feladatok/felelősségek:

  • Az ügyfelek informatikai kérdéseivel, problémáival kapcsolatos feladatok megoldása távoli segítségnyújtás eszközeivel illetve helyszíni megjelenéssel
  • Különböző ügyfél-specifikus alkalmazások támogatása
  • Munkaállomások telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, frissítések, verzióváltások végrehajtása Windows platformon
  • Felhasználói tanácsadás
  • Tudásbázis vezetése

Szakmai követelmények:

  • Informatikai üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • Mobil eszközök támogatásában szerzett tapasztalat
  • Munkaállomások szoftver- és hardver hibáinak készség szintű felderítése, megoldása
  • Windows Desktop operációs rendszerek ismerete
  • MS Office 2007, 2010, 2016 ismerete
  • Vékony kliens, illetve VDI üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek
  • Címtár alapú rendszerek, Active Directory ismerete
  • Hardver ismeretek
  • Szükséges nyelvtudás: Angol alapszint

Szükséges kompetenciák:

  • Kreatív és önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet
  • Ügyfélcentrikus gondolkodás
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • Dinamizmus, csapatszellem
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest