GYERE HOZZÁNK

HELPDESK (RENDSZERTÁMOGATÓ) MUNKATÁRS

munkakörbe!

Csatlakozz a 15 éve sikeresen működő, dinamikusan fejlődő, magyar informatikai cégünk helpdesk csapatába, amennyiben szívesen végeznéd az alábbi

feladatokat:

  • Beérkező hívások fogadása, hibabejelentések rögzítése Helpdesk rendszerben
  • HelpDesk postafiók figyelése, beérkező bejelentések alapján hibabejelentés rögzítése
  • L1 szintű vizsgálat, megoldás, dokumentálás
  • Hibajegy továbbadása L2 szintű megoldócsoport felé
  • Hibajegy életútjának nyomon követése

Az alábbiakkal szükséges rendelkezned:

  • Microsoft alapú kliens operációs rendszerek ismerete
  • Legalább alapszintű hálózati ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban, napi szintű használat)
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • minimum 1-2 éves helpdesk tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Active Directory legalább alapszintű ismerete,
  • Ticketing rendszerekben való jártasság
  • Tapasztalat angol nyelvű segítségnyújtásban, IT területen
  • Rendszerszemlélet
  • Nagyvállalati IT környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • szakmai és nyelvtudás fejlesztési tanfolyamok, képzések
  • változatos és önálló munkavégzés
  • csapatépítő és céges rendezvények
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Fényképes önéletrajzod várjuk.