Piacvezető autóimportőr cégünk Informatika divíziójába várjuk

HELPDESK-OPERÁTOR MUNKATÁRS

jelentkezését.

Feladatok:

  • felhasználók informatikai támogatása (felhasználói igények, incidensek, problémák kezelése, hardver, szoftver)
  • első és második szintű tanácsadás biztosítása, technikai problémák kezelése
  • telefonos, e-mailes és internetes segítségnyújtás
  • pc üzemeltetéssel kapcsolatos problémák helyszínen történő megszüntetése
  • a problémák utánkövetése
  • céges okostelefonok (Android és iOS) szoftveres telepítése, frissítése

Elvárásaink:

  • középfokú informatikai végzettség
  • 1-3 éves hasonló területen szerezett munkatapasztalat
  • felhasználói programok (MS Office, Lotus Notes) magas szintű ismerete
  • problémamegoldó készség és rugalmasság
  • jó kommunikációs készség
  • kiemelkedő konfliktuskezelési készség
  • ügyfélorientáltság
  • internetes alkalmazásokban szerzett tapasztalat előny
  • angol nyelvtudás előny

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a következő e-mail címre küldje el motivációs levelét, valamint fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.