Helpdesk - Onsite munkatárs

Banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat keres helpdesk/onsite munkatársat
IT üzemeltetési szolgáltatásban való munkavégzésre,

A KÖVETKEZŐ FELADATOK ELLÁTÁSÁRA:

  • Hívások, bejelentések fogadása, adminisztrációja a Service Desk rendszerben
  • Felhasználói támogatás nyújtása (helyszíni, távoli)
  • Kliens oldali szerviz tevékenység ellátása
  • Telefonközpont mellékek adminisztrációja
  • Mobil eszközök támogatása (Microsoft és Android okostelefon)
  • Jelszó csere, jogosultságkezelés
  • Emailek feldolgozása ticketing rendszerben

ELVÁRÁSOK:

  • Maximum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Microsoft kliens oldali szoftverek ismerete (Windows XP, Windows 7, Windows 10, MS Office alkalmazások ismerete)
  • Kliens oldali hibák illetve kérések megoldása (Outlook levelezés hibák, jogosultság beállítás, kliens hálózati beállítások illetve hibák javítása)
  • PC szerviz tevékenységben jártasság
  • Nyomtató infrastruktúrák ismerete
  • Microsoft Active Directory környezet (Tartomány tagság, Group Policy, AD jogosultságkezelésének ismerete)
  • Készenléti rendszerben való részvétel vállalása. 2 havi egyszer, egy teljes héten keresztül telefonos készenlétet biztosítása.

ELŐNYT JELENT:

  • ITIL folyamatok ismerete
  • Ticketing rendszerek ismerete (a munkavégzést ticketing rendszerben szükséges adminisztrálni)
  • MS SCCM ismerete
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Mobile Devie Management rendszer (mobil telefonok MDM-be illesztése)

JUTTATÁSOK:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség (Szakmai tanfolyamok illetve vizsgák)
  • Magasan képzett munkatársak (Level1 és Level2 munkatársakkal való együttműködés)
  • Inspiráló, emberközpontú környezet
  • Versenyképes bérezés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud bérigény megjelölésével.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.