Helpdesk munkatárs

Hivatkozási szám: SEG-0118

Vállalatunk a több mint 7000 főből álló, nemzetközi SEG Automotive cégcsoport tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy Szirmabesenyőn gyártó üzemünk eredményeivel és fejlesztési központunk innovációival egyaránt hozzájárulunk a jövő  autóipari termékeinek megalkotásához.

A következő feladatok várnak Rád csapatunkban:

  • Szolgáltatás és ügyfélközpontú támogatás nyújtása a magyarországi és a németországi telephelyeken dolgozó munkatársak számára IT témában
  • A beérkező kérelmek rögzítése, feldolgozása, dokumentálása, illetve megoldása, amennyiben az lehetséges
  • A kérelmek minősítése és pontos továbbítása a támogató csapatok számára.
  • IT súgó szövegek készítése és közzététele
  • Az önkiszolgáló portál folyamatos fejlesztése
  • Az informatikai tudásbázisnak a fejlesztése
  • Rendszeres kapcsolattartás a magasabb szintű támogató csapatokkal
  • Központi irányelvek betartása és betartatása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Legalább középfokú, IT területtel kapcsolatos végzettséget szereztél
  • Min. 2 év IT területen, ügyfélközpontú pozícióban szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Angol és német nyelven haladó szinten kommunikálsz
  • Tapasztalattal rendelkezel a következő területeken: Infra, szerverek, Active Directory, MS Exchange, SharePoint, O365 technológiák

Amit kínálunk számodra:

  • Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
  • Hosszútávú karrierlehetőségek
  • Távmunka lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődésed sokoldalú támogatása (teljesítményértékelések, karrierterv készítése, tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, nyelvtanulási lehetőség, stb.)
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Munkatársi kedvezmények városszerte

Érdekesnek találja ezt a lehetőséget?
Úgy érzi alkalmas a feladatok ellátására?

JELENTKEZZEN!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszergazda
Starters E-Components Generators Automotive Hungary Kft.
Szirmabesenyő