Cégünk több mint 27 éve áll ügyfelei rendelkezésére a kereskedelmi informatika területén.
Küldetésünk olyan kereskedelmi IT rendszerek fejlesztése, bevezetése és támogatása, melyek pénzben is kifejezhetően hozzájárulnak a kiskereskedők jelenlegi és jövőbeni sikereihez.

Ha te is szeretnél hozzásegíteni minket célunk megvalósításához és rendelkezel a megfelelő szakmai tapasztalattal, akkor jelentkezz hozzánk!
Székesfehérvári irodánkba keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Helpdesk munkatárs

Amit kínálunk:

  • Irodánk Székesfehérváron található, ahol egy összeszokott, segítőkész csapatba érkezel.
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Munkádhoz céges telefont és laptopot biztosítunk.
  • Családias hangulatú cégünkben biztos szakmai karriert építhetsz.
  • Nálunk fontos a véleményed, ezért rendszeresen megbeszéljük a legfontosabb dolgokat.
  • 27 éve vagyunk a piacon, így stabil vállalati hátteret tudunk biztosítani számodra
  • Csapatépítő programjainkon megismerheted a kollégáidat irodán kívül is: tavaly síelni, túrázni és raftingolni voltunk, mindegyik nagyon jó élmény volt!

Amire szükséged lesz az eredményes munkához:

    Helpdesk csapatunk fontos szerepet játszik cégünk sikeres működésében. Ebben a csapatban a megoldás orientált gondolkodásmód, az ügyfélközpontúság és a jó kommunikációs képesség kiemelkedő szerepet kap, tőled is ezt kérjük.

Ezek a feladatok várnak rád nálunk:

  • Ügyfeleink kereskedelmi rendszereivel, alkalmazásaival kapcsolatos kérdéseit, problémáit fogadd telefonon, emailben és első, valamint másod szintű támogatás keretében
  • Fejlesztési igények és program hibák eszkalálása a harmadik szintű támogató csoport részére.
  • Szerviz támogatási csoportunk részére történő távoli segítségnyújtás
  • A bejelentések hibajegykezelő rendszerünkben való rögzítése

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettségű vagy
  • Ismered a Windows, Office programokat
  • Középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Nyitott vagy az új dolgok befogadására
  • Érdeklődést mutatsz a szakmánk iránt
  • Munkádat szakmai igényességgel végzed

Aminek még örülünk:

  • informatikai üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, 8000 Gyümölcs utca 4-6.