ERT Hungary Kft.
Bővülő csapatunkba

Helpdesk és desktop support

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • IT problémamegoldás távmenedzsment eszközökkel vagy helyszíni megjelenéssel, angol nyelven
    • Különböző üzleti, ügyfél specifikus alkalmazások 1. és 2. szintű támogatása
    • Incidensek és problémák szükség szerinti eszkalálása
    • Munkaállomások telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
    • Ticketing rendszer napi használata, hibajelentések, megoldások és egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú, társalgási szintű és informatikai-szakmai angol nyelvtudás
    • Informatikai üzemeltetésben szerzett tapasztalat
    • Alapvető hálózati ismeretek
    • Munkaállomások szoftver- és hardver hibáinak készség szintű felderítése, megoldása
    • Windows és OS X desktop operációs rendszerek magas szintű ismerete
    • MS Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 ismerete
    • Cloud szolgáltatások ismerete
    • Jártasság desktop menedzsment rendszerek használatában
    • Vékony kliens, illetve VDI üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek
    • Címtár alapú rendszerek, Active Directory ismerete
    • "B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Ügyfélközpontú szemlélet
    • Önálló munkavégzés
    • Megoldásorientált gondolkodás
    • Stressz- és monotonitástűrés
    • Csapatmunkára való képesség
    • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt jellemzi

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú, biztos munkahely
    • Lehetőség folyamatos szakmai fejlődésre
    • Kiváló munkakörülmények
    • Többműszakos munkarend (délelőtt/délután/este)
    • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.