HelpDesk és Desktop support munkatársat keresünk!

IT üzemeltetési csapatunkba keresünk Windows és OS X kliens oldali gyakorlattal rendelkező munkatársakat, több műsdzakos munkarendben.

Feladatok:

  • IT problémamegoldás távmenedzsment eszközökkel vagy helyszíni megjelenéssel, angol nyelven
  • Különböző üzleti, ügyfél specifikus alkalmazások 1. és 2. szintű támogatása
  • Incidensek és problémák szükség szerinti eszkalálása
  • Munkaállomások telepítése, üzemeltetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása
  • Ticketing rendszer napi használata, hibajelentések, megoldások és egyéb információk rögzítése, tudásbázis vezetése

Szakmai elvárások:

  • Középfokú, társalgási szintű és informatikai-szakmai angol nyelvtudás
  • Informatikai üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • Munkaállomások szoftver- és hardver hibáinak készség szintű felderítése, megoldása
  • Windows és OS X desktop operációs rendszerek magas szintű ismerete
  • MS Office 2007, 2010, 2013, 2016, 2019 ismerete
  • Cloud szolgáltatások ismerete
  • Jártasság desktop menedzsment rendszerek használatában
  • Vékony kliens, illetve VDI üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek
  • Címtár alapú rendszerek, Active Directory ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Ideális jelöltünket

  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Megoldásorientált gondolkodás
  • Stressz- és monotonitástűrés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol és magyar nyelven egyaránt jellemzi

Amit kínálunk / Juttatások:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Lehetőség folyamatos szakmai fejlődésre
  • Kiváló munkakörülmények
  • Többműszakos munkarend (délelőtt/délután/este)
  • Versenyképes jövedelem

Munkakezdés:

  • Azonnal
  • Budapesti irodában

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.