NGBS Hungary Kft.
  • NGBS Hungary Kft. az ország egyik legdinamikusabban fejlődő felület hűtés - fűtés tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó vállalata. 100 % - ban magyar tulajdonban van. 2013-ban alakultunk és váltunk azóta a piac egyik legmeghatározóbb szereplőjévé.Azoknak, akik önállósággal teli munkahelyre vágynak, vállalatunk egy izglamas környezetet biztosít.

  • Help desk munkatárs

    Hirdetés szövege:

      • Beüzemelő csapat segítése
      • Műszaki tanácsadás
      • Ügyfelekkel való kapcsolattartás Telefonon, szóban, írásban
      • Ügyelet vállalása
      • ICON szerelési anyagok kiadása, nyomonkövetése
      • Átadási dokumentáció készítése ügyfelek részére
      • Eseti hibabejelentések kezelése, elektromos munkalapon való rögzítése
      • 85% iroda és 15% projekt terület

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Műszaki végzettség
      • Nagy teherbíróképesség
      • Gépészetben, elektronikában, villanyszerelésben való alapfokú jártasság
      • Angol nyeltudás írásban és szóban egyaránt

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hasonló munakörnyezetben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Professzionális munkakörnyezet
      • Versenyképes, stabil teljesen bejelentett jövedelem
      • Céges mobil telefon
      • Lelkes, fiatalos csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • IT support, Helpdesk
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1222, BUDAPEST Gyár utca 15. I. ép.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, egészségpénztár, nyelvtanulás támogatása

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.