HELP DESK MUNKATÁRS

FELADATOK:

  • Ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Dokumentációk és elszámolások készítése
  • Felhasználói hibajegyek kezelése és dokumentálása

ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú végzettség
  • udvarias, határozott, ügyfélközpontú magatartás szóban és írásban egyaránt
  • megoldás-orientált gondolkodásmód, jó logikai készség, tanulási hajlandóság
  • önálló munkavégzés
  • csapatmunkára való készség

Előny:

  • angol nyelvtudás előny,

Amit kínálunk:

  • biztos háttér, kihívásokkal teli környezet
  • bejelentett, versenyképes jövedelem, bónusz
  • céges laptopot, mobiltelefont biztosítunk
  • napi étkezési lehetőség az irodában dolgozókkal
  • korszerű és inspiráló munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.