DN Acélszerkezetgyártó Kft.

Hegesztőmérnök

A DN Acélszerkezetgyártó Kft. elsősorban nehézacélszerkezetgyártás területén a hazai piac meghatározó szereplője. Mérnöki csapatunk bővítéséhez keresünk kollégákat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektek felügyelete
  • Gyártás támogatása (WPQR, WPS, gyártmánytervek, műhelyrajzok kezelése)
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Szoros együttműködés a projektvezetőkkel, illeteve az üzemvezetővel, csoportvezetőkkel
  • Gyártásközi próbák levezénylése
  • Hegesztők vizsgáztatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hegesztőmérnöki diploma
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat, releváns acélszerkezeti tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (AutoCAD, Ms Office)
  • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség
  • Talpraesett, vállalkozó szellemű akár pályakezdő hegesztőmérnök jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Piacképes jövedelem, vonzó juttatások
  • Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Központi út 1.

Önéletrajz