DN Acélszerkezetgyártó Kft.
  • A DN Acélszerkezetgyártó Kft. elsősorban nehézacélszerkezetgyártás területén a hazai piac meghatározó szereplője. Mérnöki csapatunk bővítéséhez keresünk kollégákat.

  • Hegesztőmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • Projektek felügyelete
      • Gyártás támogatása (WPQR, WPS, gyártmánytervek, műhelyrajzok kezelése)
      • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
      • Szoros eggyüttműködés a projektvezetőkkel, illeteve az üzemvezetővel, csoportvezetőkkel
      • Gyártásközi próbák levezénylése
      • Hegesztők vizsgáztatása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Hegesztőmérnöki diploma
      • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat, releváns acélszerkezeti tapasztalat
      • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (AutoCAD, Ms Office)
      • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség
      • talpraesett, vállalkozó szellemű akár pályakezdő hegsztőmérnök jelentkezését várjuk

    Amit kínálunk:

      • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
      • Piacképes jövedelem, vonzó juttatások
      • Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, Központi út 1.

    Önéletrajz