Cégünk hegesztéstechnikával foglalkozik, német csúcstechnológiájú berendezéseket, teljeskörű szerviz-szolgáltatásokat kínál ügyfelei részére.

Küldetésünknek tartjuk a szakszerű, rugalmas és gyors szervizháttér biztosítását, mely alapja fő célunk elérésének, az ügyfélelégedettségnek.

Összetartó, családias hangulatú csapatunkba keresünk nagy gyakorlattal rendelkező hegesztőt, aki kedvet és elhivatottságot érez az országjáró szervizes életmódhoz.

Amennyiben kihívásokat, stabilitást, szakmai fejlődést keresel és szeretnéd tapasztalataidat még magasabb szintre fejleszteni jelentkezz hozzánk

HEGESZTŐGÉP SZERVIZTECHNIKUS

pozícióba, teljes munkaidőben

Feladatok:

  • hegesztési bemutatók tartása, hegesztőgép beüzemelések
  • hegesztőgépkezelők oktatása
  • CLOOS és márkafüggetlen hegesztőgépek karbantartása, javítása, validálása
  • CLOOS hegesztőrobot rendszerek karbantartása, hibaelhárítások
  • külső helyszíni munkák Magyarország területén
  • dokumentálás: munkalapok, jegyzőkönyvek vezetése

Elvárások:

  • ipari cégnél szerzett többéves hegesztési gyakorlat
  • minősített hegesztő - hegesztéstechnikai elméleti és gyakorlati ismeretek
  • karbantartói, szervizes tapasztalat
  • hegesztőgépjavításban szerzett gyakorlat
  • felelősségteljes, tudatos, csapatjátékos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • hegesztőspecialista, hegesztőtechnikus végzettség
  • automatizálásban jártasság
  • elektromos, számítástechnikai alapismeretek
  • alapszintű német vagy angol nyelvtudás
  • Pest megyei lakhely

Amit kínálunk:

  • betekintés az ország különböző iparági cégeinek tevékenységébe
  • változatos helyszíneken szakmai kihívások
  • elméleti, gyakorlati oktatások
  • a világ élvonalába tartozó hegesztéstechnológiák alkalmazása
  • stabil, fejlődő cég, családias, vidám légkör
  • biztos jövedelem, nettó 400-450.000 Ft (tapasztalattól függően)
  • munkába járás költségtérítés, hűségjutalom, iskolakezdési támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Automatizálás
  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

400.000 - 450.000 Ft

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

Amennyiben szeretnél nálunk dolgozni, önéletrajzod Szabó-Sild Ildikó részére várjuk.
Modern telephelyünk a Nagytarcsa Ipari Parkban található, Budapesttől 10 km-re az M0 mellett.