WELLSEC INVEST Tanácsadó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (WELLSEC INVEST KFT.)
Munkatársat keresünk

Hegesztő

pozícióba.

Feladatok:

    Egy jó szakember jogosan vár el tisztességes bért és megfelelő munkakörülményeket a szakértelméért cserébe. Mi elismerjük és díjazzuk a munkavállalóink teljesítményét, emellett teljes körű ügyintézéssel, felkészült szakmai és nyelvi támogatással is segítjük őket.

    Az alábbi munkakör vár Önre:

    Pozíció: Autogén (311), AWI (141), Elektróda (111), Kombi (141/111) hegesztők
    A munkavégzés helye: Németország
    A munka kezdete: a sikeres felvételi interjút követő 10 napon belül
    Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

    Kereseti lehetőség: 2500-3000 €/hó

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú végzettség

    Pontos, megbízható munkavégzés

    Hegesztői minősítés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • teljes szakmai és nyelvi támogatás
    • stabil jogi háttér (német és magyar bejelentés, társadalom- és egészségbiztosítás)
    • munkaruha
    • fizetett szabadság
    • ingyenes szállás a munkaterület közelében (magánszálláson - internettel, mosási és főzési lehetőséggel)
    • a munkába járás térítése
    • előleg lehetséges
    • többféle szakmai és nyelvi teljesítménypótlék

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Németország

Havi nettó fizetési keret:

3 000 EUR