Fémipari tevékenységgel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Hegesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által gyártott termékek, előírások szerinti hegesztése
  • Hegesztőrobot kezelése
  • Munkavédelmi szabályok betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hegesztésben jártas fémipari szakmunkás végzettség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Autóipari és AWI hegesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó órabér 1700 Forint
  • 8300 Forint Cafeteria az első teljes ledolgozott hónaptól
  • 30%-os műszakpótlék
  • Munkaközi szünet része a munkaidőnek, nem kell ledolgozni
  • Túlóra lehetőség (túlóra pótlék 100% hétköznap és hétvégén is)
  • Azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás (autóval 15 Forint (adómentes) + 5 Forint (adóköteles) térítés vagy a bérlet 86%-a)
  • Ingyenes céges buszjárat Gyöngyösön
  • Barátságos, tiszta munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Munkavégzés helye:

Gyöngyös