Törökszentmiklóson működő stabil vállalat felvételt hirdet hegesztő munkakörbe, amely betölthető hegesztő végzettséggel és/vagy tapasztalattal is!

Hegesztő állás Törökszentmiklóson, betölthető: tapasztalattal és/vagy végzettséggel, + ingyenesen megszerezhető tűzvédelmi szakvizsga, és egyéb képzések!

Főbb feladatok, munkák:

  • az alapanyagok Co2 hegesztővel történő hegesztése vagy ezzel kapcsolatos egyéb feladatok
  • a munkaterület tisztán tartása a mindenkor érvényben lévő integrált minőségirányítási rendszer követelményei szerint meghatározott feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Hegesztésben szerzett releváns tapasztalat elvárás, amennyiben nem rendelkezel szakirányú végzettséggel,

viszont ha pályakezdő hegesztő vagy sem akadály!

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés (nettó 200 000 Ft feletti bérezés)
  • 2 vagy 3 műszak
  • Cafeteria
  • magas bónusz
  • műszakpótlék
  • túlórapótlékok
  • igényes munkakörnyezet
  • határozatlan idejű munkaszerződés
céges buszjáratok a következő településekről: Szolnok, Szajol, Mezőtúr, Kétpó, Kisújszállás, Kenderes, Tiszatenyő, Kengyel, Cibakháza, Martfű, Tiszaföldvár, Homok, Kuncsorba, Örményes, Fegyvernek, Szapárfalu, Túrkeve, Kétpó, Surjány, Homok, Tiszapüspöki,Gyomaendrőd, Karcag, Kunhegyes, Tiszabura, Tiszaroff, Tiszagyenda

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Munkavégzés helye:

Törökszentmiklós