Csatlakozz hozzánk

Hegesztő

pozícióba!

Feladatok:

    Közép-kelet európai munkaerő toborzás területén 30 éves tapasztalattal rendelkező vállalatunk ipari és épületvillamossági területre keres saját állományába munkatársakat. Az R+S Group több, mint 3.800 főt foglalkoztat 28 telephelyen.

    Hosszútávú projektjeink számára minősített hegesztőket (f/n) keresünk.

    Amit ajánlunk:

    • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony, német bejelentés
    • iGZ kollektív munkaszerződés szerinti pontos és teljesítésnek megfelelő bérezés
    • Éves szabadság: 24-30 munkanap
    • Korrekt, pontos bérkifizetés
    • Kiutazástámogatás 180€ értékben
    • Garantált kezdőfizetés bruttó 16€/órától + nettó 10€/ledolgozott nap (napi díj, Auslöse), vagy nettó 42€ teljes Auslöse. Ez a garantált bérminimum sikeres próbamunka esetén, ami csak emelkedhet.
    • Hazautazási hozzájárulás alkalmanként 70€
    • Túlórapótlék: 25%, 50%, 100%, 150%
    • Szabadságpénz, karácsonyi pénz
    • 500€ prémium ( munkatárs ajánlása esetén)
    • Ingyenes szállás egyágyas szobákban, jó kürülmények között
    • Teljes munkabér melletti továbbképzés saját továbbképző központunkban
    • Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést (PSA), minőségi szerszámokat bíztosítunk
    • Magyar nyelvű munkatársunk áll rendelkezésükre Németországban

    Munkakör:

    • Hegesztésre vonatkozó rajzok, dokumentációk és utasítások alapján a hegesztési feladatok és az ehhez kapcsolódó elő-és utómunkálatok elvégzése
    • Tervrajzok, méretezések, tűrések, gyártási utasítások alkalmazása
    • Szükséges hegesztő tevékenységek előkészítése és végrehajtása, ennek dokumentálása
    • Szükséges mérőeszközök használása, hitelességük figyelemmel kisérése
    • Munkavégzéshez szükséges emelőszerkezet használása
    • Egyszerűbb szerelési és lakatos munkák elvégzése
    • Alapvető karbantartási és gépbeállítási műveletek végrehajtása a hegesztőkészülékeken
    • Minősítések folyamatos megújítása (100%-ban támogatott)

    Elvárások:

    • Kommunikációs színtű német nyelvtudás
    • Szakirányú végzettség, munkatapasztalat
    • Gépjárművezetői engedély (B), saját autó előnyt jelent
    • Nyitottság szakmai fejlődésre
    • Utazási hajlandóság
    • Megbízható személyiség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Németország