Prohumán 2004 Kft.
Ipari tartályokat gyártó partnerünk megbízásából keressük leendő munkatársukat:

Hegesztő

munkakörbe, Ceglédi telephelyükre.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hegesztési feladatok ellátása (kézi hegesztés)
  • A meghatározott berendezések üzemeltetése és felügyelete az érvényes utasítások alapján
  • Hegesztőgépek, a hegesztő munkahely rendben, tisztántartása
  • Általános munkavédelmi és biztonságtechnikai szabályok betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • AWi és CO hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Legalább 1-3 év hegesztői tapasztalat/gyakorlat
  • Minőségi, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fémipari szakmunkás végzettség ( lakatos, autószerelő)
  • Minősítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Széles körű juttatások
  • Stabil munkahely, nemzetközi nagyvállalati háttérrel
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Egy műszakos munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2700 Cegléd, 2750 Nagykőrös, 5000 Szolnok

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát és felvesszük Önnel a kapcsolatot.