Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
METRANS KONTÉNER KFT.
  • A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. A német HHLA cégcsoport magyarországi leányvállalata, a METRANS Konténer Kft. Csepelen valósítja meg legújabb beruházását, ahol logisztikai terminált épít.

    Szolgáltatásaink növelésével csapatunkat is bővítjük! Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a remek csapat?

    TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPSÉT, JELENTKEZZEN ÖN IS!

  • Hegesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • CO2 (ZM1) hegesztési munkák elvégzése
      • Konténerek javításának elvégzése a technikusok utasításai szerint
      • Hegesztési rajzok olvasása, értelmezése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú szakirányú végzettség, gépészhegesztő, lakatos irányzat
      • Gyakorlat: min. 3 év
      • Hegesztő képesítés ZM1 (nemzetközileg elismert képesítés) előny de nem feltétel
      • Figyelem, gyakorlatias gondolkodásmód, megbízhatóság, műszaki beállítottság, türelem, pontos precíz munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Minimum 2-3 éves tapasztalat a meghírdetett munkaterületen

    Amit kínálunk:

      • Hosszútávú, bejelentett munkahely
      • Stabil vállalati környezet
      • Szakmai továbbképzés lehetősége
      • Fiatal, dinamikusan feljődő, sikeres csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Szakmunka
    • Hegesztő, Lángvágó
    • Lakatos, Géplakatos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211, BUDAPEST SALAK utca 1-39..

    Szakmai, fényképes önéletrajz

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    2 db szavazat
    Állás, munka még: METRANS KONTÉNER KFT.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Hegesztő
    • Hirdető cég: METRANS KONTÉNER KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Feladatok: CO2 (ZM1) hegesztési munkák elvégzéseKonténerek javításának elvégzése a technikusok utasításai szerintHegesztési rajzok olvasása, értelmezése
    • Elvárások: Középfokú szakirányú végzettség, gépészhegesztő, lakatos irányzatGyakorlat: min. 3 évHegesztő képesítés ZM1 (nemzetközileg elismert képesítés) előny de nem feltételFigyelem, gyakorlatias gondolkodásmód, megbízhatóság, műszaki beállítottság, türelem, pontos precíz munkavégzés
    • Elvárt végzettség: Általános iskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.04.21
    • értékelés: 5
    • értékelők száma: 2