A több mint egy évszázados autóipari tapasztalattal rendelkező Rába Járműipari Holding Nyrt. az iparág egyik legnagyobb magyar vállalata.
A győri székhelyű vállalatcsoporton belül a Rába Jármű Kft. komplett járműveket és járműipari vázszerkezeteket, alvázakat gyárt és nemzetközi partnereivel együtt a Magyar Honvédség egyik kiemelt beszállítója.
Hosszú távon felépített kompetenciákat kihasználva tevékenységünk korszerű építőipari és haszongépjárművek, valamint buszok alvázainak európai piacokra történő gyártásával egészül ki.

A folyamatosan fejlődő Rába Jármű Kft. hosszú távú munkavégzésre
keresi új, lelkes, magas szakmai felkészültséggel rendelkező
munkatársát az alábbi munkakörbe:

HEGESZTŐ MÉRNÖK

FELADATOK:

  • Hegesztési, összeállítási technológiák kidolgozása
  • Hegesztési gyártási tevékenység felügyelete, optimalizálása
  • Hatékonyságnövelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása
  • Gyártósorhoz tartozó dokumentumok napra készen tartása
  • Hegesztők oktatása, minősítése, értékelése
  • Üzemi minősítésekben való részvétel
  • Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki, hegesztő technológus, vagy hegesztőmérnöki képesítés)
  • Gépipari gyártó cégnél szerzett releváns legalább három év szakmai tapasztalat
  • Hegesztési technológiák / szabványok ismerete
  • Kommunikációs szintű angol és/ vagy német nyelvtudás
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Erős MS Office ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Valódi szakmai kihívások, izgalmas feladatok családias munkahelyi légkörben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

JELENTKEZZEN MOST honlapunkon vagy küldje meg magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!