Dinamikusan fejlődő gépipari cég munkatársat keres

Hegesztő mérnök

pozícióba.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskola, Gépészmérnöki végzettség
  • Nemzetközi hegesztőmérnök végzettség (EWE/IWE)
  • Tervező szoftver (solid edge) ismerete, használata
  • Rugalmasság
  • Pontosság/Precízség

Feladatok:

  • Hegesztési technológiák és rajzok kidolgozása,
  • Gyártáshoz szükséges hegesztéstechnológiai dokumentáció (WPQR, WPS, hegesztési vizsgálati tervek, elkészítése megtervezése. Új dokumentáció bevezetése a termelésbe.
  • Hegesztési tevékenység felügyelete
  • Hegesztők oktatásának felügyelete, értékelése, minősítések szervezése.
  • Új hegesztési eljárások bevezetése.
  • Vállalati hegesztésfelügyeleti rendszer működésének biztosítása EN ISO 3834-2

Előny:

Amit kínálunk:

  • modern munkakörülmények,
  • hosszú távú, stabil munkahely, jó munkahelyi légkör,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy szinte kizárólag export piacokra termelő cégnél,
  • versenyképes bérezés,
  • fiatalos, lendületes csapat.
  • Munkába járás támogatása közigazgatási határon kívülről
  • Településtől függően céges busz (Hajdúnánás-Hajdúvid-Hajdúböszörmény-Debrecen útvonalon)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen, Richter Gedeon utca 15.

Várjuk fényképes önéletraját fizetési igény megjelölésével
Tóth Andrea
Tel.: +52 501 876