McHale Hungária Kft.

Ír tulajdonú vállalatunk már több évtizede kiemelt szereplője a mezőgazdasági gépek piacának, termékeink a világ több mint 50 országában segítik a gazdálkodók munkáját. A cég dinamikusan fejlődő szolnoki gyáregységébe keresünk hegesztő munkatársakat.

Miért érdemes nálunk dolgozni?

Mert mi a McHale-nél erősen hiszünk abban, hogy a dolgozónk a legértékesebb erőforrásunk, ezért odafigyelünk munkatársainkra, a kiváló juttatásokra, az igényes munkakörnyezetre és a biztonságos munkavégzésre.

Csatlakozzon hozzánk

Hegesztő

pozícióba!

Feladatok:

    • Acélból és egyéb fémekből készült gépalkatrészek összeállítása és hegesztése a kiadott munkautasítások alapján.
    • Hegesztés után az alkatrészekre előírt ellenőrzési feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • CO2 hegesztés területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
    • Minőségorientált, felelősségteljes munkavégzés
    • 1-2 év szakmai tapasztalat
    • Két műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

    • kiemelt bérezést
    • stabil, hosszú távú munkalehetőséget
    • jelenléti bónuszt
    • kiemelkedő cafeteriát
    • támogatott melegétkezést
    • dolgozói élet-, egészség- és balesetbiztosítást
    • munkába járás támogatását
    • szakmai fejlődési lehetőséget
    • igényes munkakörnyezetet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok, Tószegi út 47.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Önéletrajz