METRANS Konténer Kft.
A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. A német HHLA cégcsoport magyarországi leányvállalata, a METRANS Konténer Kft.
Szolgáltatásaink növelésével hegesztői csapatunkat is bővítjük!
Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a remek csapat?
TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPÉST, JELENTKEZZEN ÖN IS!

Hegesztő/Lakatos

Főbb feladatok, munkák:

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • CO2 (ZM1) hegesztési, illetve egyengetési munkák elvégzése
    • Konténerek javításának elvégzése a technikusok segítségével
    • Két műszakos munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    ELVÁRÁS:

    • Precizitás, pontos munkavégzés
    • Megbízhatóság, önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    ELŐNY:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat de nem feltétel

Amit kínálunk:

    AMÍT KÍNÁLUNK:

    • Versenyképes fizetés, kiváló juttatások, cafetéria
    • Bejelentett munka, határozatlan idejű munkaszerződés
    • Munkaruha, védőfelszerelés biztosítása
    • Kezdés azonnal
    • Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Salak út 1.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!