EMG-METALL KFT.

Társaságunk több mint 20 éve stabilan működő export orientált vállalkozás. Kis és közepes sorozatú alumínium, acél és rozsdamentes finomlemez megmunkálással és alkatrészgyártással (lemeztechnológia – egyedi lemezmegmunkálás, CNC lézervágás, panellyukasztás, élhajlítás, szerelés és kapcsolódó műveletek) foglalkozunk.
Főbb termékeink: lemezszekrények, vezérlőpultok, műszerdobozok, műhelykocsik, lemezelemek és különféle lemezalkatrészek.

Hegesztő lakatos

Feladatok:

    Főbb feladatok:

    • AWI/CO2 hegesztési és lakatos munkák elvégzése műszaki rajzok alapján
    • Acél, alumínium és rozsdamentes acél fémszerkezetek szükséges alapanyagának előkészítése, anyagmozgatása, összeállítása, hegesztése és a szükséges utómunkálatok elvégzése műszaki dokumentációk alapján
    • Általános lakatos munkák
    • Alkatrészek megmunkálása, menetfúrás, süllyesztés, sajtolás, csiszolás, sorjázás
    • A hegesztő berendezések rendszeres karbantartási feladatainak elvégzése
    • A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok pontos elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú fémipari végzettség: szakközépiskolai/szakmunkás iskolai végzettség
    • Min. 1-3 év fémipari cégnél szerzett szakmai tapasztalat
    • Műszaki rajzolvasási készség, műszerismeret, anyagismeret
    • Mérőeszközök használata
    • Felelősségteljes, önálló precíz munkavégzés, megbízhatóság
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Önállóság és terhelhetőség

Amit kínálunk:

    • 20 éve stabilan működő magyar tulajdonú cég
    • Hosszú távú biztos munkahely
    • Teljes bérezésre bejelentett munkakör
    • Béren felüli juttatások, cafeteria hozzájárulás (SZÉP kártya), prémiumrendszer
    • Térítésmentes munkaruha
    • Plusz kereseti lehetőség
    • Lakhatásban segítséget nyújtunk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Repülőtéri utca 1.

Egyéb juttatások:

cafeteria