LAK-ART '98 Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Hegesztő

pozícióba!

Feladatok:

    Budapest munkahelyre keresünk AWI hegesztő kollégákat.

    Feltétel: szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ-s hegesztői bizonyítvány.

    Vidékieknek céges díjmentes lakhatási lehetőséggel. (nem munkásszállás!)

    Bejárási költségtérítés, hétvégi haza utazás támogatása, lakhatási támogatás

    Cafetéria, komplex juttatási csomaggal és teljes utazási költségtérítéssel, hétvégi hazautazási támogatással.

    A bérezés nagyon jó, megállapodás szerinti!

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk, betanítással!

    Jelentkezni emailben lehetséges, nem szükséges önéletrajz, elég a nevet, elérhetőséget, végzettséget, és néhány munkahelyet megadni.

    Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06-70/3606586

Az álláshoz tartozó elvárások:

    szakmunkás bizonyítvány (OKJ-s is jó)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Elnök utca 1.

Havi nettó fizetési keret:

400 000 HUF

Egyéb juttatások:

lakhatási támogatást biztosító ajánlat