Hegesztő

    Mi a GE-nél minden nap arra törekszünk, hogy jobbá tegyük a világot. Kollégáinkkal közösen építjük a jövőt és csapatunkba olyan szakembereket keresünk, akik számára fontos, hogy maradandót alkossanak, akik nem csak egy állást, de karriert keresnek. Világ színvonalú képzési rendszerünk esgítségével a legfontosabb erőforrásunkba, a kollégáinkba is nagyon sokat fektetünk, hogy saját innovatív ötleteiket megvalósítsák, és személyes, valamint szakmai fejlődésüket biztosítani tudjuk.
    125 éves működésünk során sok eredménnyel büszkélkedhetünk, de hisszük, hogy a megfelelő szakemberekkel még többre lehetünk képesek.

    Képes megtervezni és végrehajtani azokat a tevékenységeket, melyeket a területen alkalmazott hegesztési technológia megkíván (GTAW, GMAW, SMAW, FCAW stb.)

Főbb feladatok, munkák:

  • A hegesztésre vonatkozó rajzok, dokumentációk és utasí¬tások alapján elkészíti a hegesztési varratokat, elvégzi az ehhez kapcsolódó elő-és utómunkálatokat
  • Alkalmazza a tervrajzokat, méretezéseket, tűréseket, gyártási utasításokat és a technológiai sorrendet munkája során
  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges hegesztő tevékenységeket, dokumentálja azokat
  • Használja a szükséges mérőeszközöket, figyelemmel kíséri hitelességüket
  • Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát
  • Használja a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet
  • Elvégzi az egyszerűbb szerelési és lakatos munkákat
  • Végrehajtja az alapvető karbantartási, inspekciós és gépbeállítási műveleteket a hegesztőkészülékeken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Államilag elismert hegesztői képesítés,
  • Teszthegesztésen való megfelelés,
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások, bejelentett munkaviszony,
  • Kedvezményes szálláslehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet Veresegyház zöldövezetében,
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé),
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Vállalati buszok a műszakos munkarendhez igazodva,
  • Sportolási lehetőség: fitness, sportpálya,
  • 24 órás orvosi szolgálat a telephelyen.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.