HUMONT Kft

Hegesztő (CO)

Gödi telephelyünkre nehéz acélszerkezetek gyártásához keresünk teljes munkaidőre vékony és vastag anyag hegesztési tapasztalattal rendelkező (CO) hegesztő kollégát!
Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely acélszerkezetek és erőművi kazánok gyártásával foglalkozik.
Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el a pályázatát!

Főbb feladatok, munkák:

Acélszerkezetek összeállítása gyártói hegesztési utasítások alapján.
A pozíció betöltéséhez próbadarab hegesztés szükséges. A munkapróba a következő elemekből áll: A3 vízszintes sarokvarrat 8-as lemezre, A5 vízszintes sarokvarrat 12-es lemezre valamint vízszintes tompavarrat egyoldali gyökre hegesztéssel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat
  • Hegesztési rajzjelek és a gyártói hegesztési utasítás ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hegesztői minősítés
  • Darukezelési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiegyensúlyozott háttér
  • Mozgóbér
  • Bejárás támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

2132 Göd

Ha felkeltettük érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el önéletrajzát!