Health & Safety koordinátor

Feladatok:

Adjon útmutatást és támogatást a munkáltatónak a munkahelyi egészségvédelem és biztonság (OH&S) minden kérdésében, különösen…

  • a munkafeltételek és a törvényi megfelelés értékelésével az OH&S területén üzemi szinten, valamint az intézkedések meghatározásával a jogi megfelelés elérése, illetve fenntartása, valamint a munkakörülmények javítása érdekében;
  • a munkahelyi ergonómia értékelésével, a korrekciós intézkedések kidolgozásában és azok végrehajtásának nyomon követésében való részvétellel;
  • az utasítások elkészítésével és a képzések lebonyolításával;
  • az alkalmazandó egészségügyi és biztonsági követelmények alapján a berendezések megfelelőségértékelésével;
  • rendszeres üzemellenőrzések / biztonsági bejárások elvégzésével az OH&S vonatkozásaiban;
  • a nem biztonságos munkakörülmények és a környezeti kockázatok azonosításával, korrekciós intézkedések levezetésével és megfelelő cselekvési tervek kidolgozásával;
  • a belső és külső ellenőrzések előkészítésével, támogatásával és nyomon követésével az OH&S szektorban;
  • az ipari biztonság belső és külső szereplőivel folytatott együttműködésben;
  • az OH&S vállalati programok nyomon követésével, valamint a csoport jelentéstételi eszközeivel az OH&S, az energia, a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás terén;
  • balesetek és foglalkozási megbetegségek elemzésével és dokumentálásával, valamint a korrekciós intézkedések kidolgozásában és azok végrehajtásának nyomon követésében való részvétellel;

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Foglalkozással kapcsolatos "EHS" (környezetvédelmi, munkaegészségügyi és munkabiztonsági) szakmérnök szakmai képesítés
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • ISO 45001 alapos ismerete
  • Mobil munkavégzés Székesfehérvár, Győr és Kecskemét vonatkozásában
  • Tapasztalat a munkahelyi egészségvédelem és biztonság területén
  • MS programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • Alapvető ismeretek / tapasztalat a környezetgazdálkodás, az energiagazdálkodás és a fenntarthatóság-menedzsment területén
  • A további releváns képesítések előnyöt jelentenek: auditor képzettség (ISO 45001), tűzvédelmi szakvizsga megléte, elsősegélynyújtó képzettség, veszélyes anyagok kezelésével kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és bónusz
  • Céges autó

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Győr, Kecskemét / HU

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezés az ajánlatra fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.