Head of Telesales

Bruttó 1,4M - 1,6M Ft havi bér Mozgóbér Bónusz

PROFESSION.HU KFT.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

(határozott időtartamra, minimum 2024. júliusáig)

Ezek lesznek a feladataid:

  • A teljes telefonos értékesítési csapat (30+ fő, 3 csapatban) szakmai irányítása személyesen, illetve vezetőkön (3 kolléga) keresztül.
  • Csoportvezetők munkájának magas szinten tartása, motiválása, koordinálása.
  • A legmagasabb szintű sales szakmaiság biztosítása a teljes csapatban.
  • A csapategység, a kollégák magas szintű elköteleződésének fejlesztése, megőrzése.
  • A szervezeti egység víziójának, missziójának és hosszú-, ill. rövidtávú stratégiájának megvalósítása a szervezet minden tagjával együttműködésben.
  • Terület erőforrásainak optimalizálása, kapacitástervezés.
  • A társterületekkel való együttműködés folyamatos kreatív fejlesztése, kapcsolódó projektmenedzsment.
  • Aktív részvétel a csapat tudásmenedzsmentjében.
  • Elemzések, riportok, forecastok készítése.

Amit te hozol:

  • Alapos online, b2b értékesítési tudást különösen – új ügyfél akvizíció, telefonos értékesítés, konzultatív sales területen.
  • Csapat- és emberközpontú, jutalmazó-motiváló vezetői attitűdöt.
  • Döntéshozói szintű tárgyalási tapasztalatot.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást.
  • Sales tréning és coaching ismereteket, amelyeket szívesen alkalmazol akár egy csapameetingen is.
  • Tulajdonosi szemléletet, amit könnyedén át tudsz ragasztani másokra.
  • Empátiát, gyakorlatiasságot, ambíciózus hozzáállást.

Előny:

  • Salesforce CRM ismerete.

Amire számíthatsz:

  • Bruttó 1.350 - 1.550 M forintos bérre, mely alapbérből és mozgóbérből áll, emellett cafetéria csomagra, élet-, egészség- és balesetbiztosításra
  • Stabil, piacvezető cég vagyunk – ez annyit jelent, hogy lesz forrás és lehetőség arra, hogy alkoss nagy dolgokat.
  • Egy összeszokott, jól működő csapat vár – szeretnek együtt dolgozni és imádják a kihívásokat!
  • Ötleteid, fejlesztéseid megvalósulnak, és ezáltal hatással leszel a magyar munkaerőpiacra és sok ezer ember életére.
  • Kiválóan felkészült, szenvedélyes munkatársakkal dolgozhatsz jó hangulatban.
  • A nyáron elkészült irodánkban várunk téged, de ha otthonról (is) dolgoznál, semmi akadálya!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Telefonos értékesítő