IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Head of Team

Mi lenne a Te feladatod?

A sales ágazat egy új, dinamikusan növekvő ágazati egység cégünknél. Folyamatosan kerülnek átvételre feladatok a német T-Systems anyavállalatunktól. Az ágazat Global Sales Excellence csapatának vezetőjét keressük most, aki igazi people menedzser, és szeretne új kihívásokban részt venni.

Feladatok:

  • Biztosítja, hogy a csoport teljesítse az elvárt szolgáltatási szinteket, és szükség esetén javító intézkedéseket hoz.
  • Beosztja az erőforrásokat (műszakrendek, szabadságolási rendek, helyettesítési tervek).
  • Részt vesz a munkacsoport költségvetésének tervezésében, részben felelős annak betartásáért.
  • Értékeli a beosztottak teljesítményét, segít az egyéni karrierutak menedzselésében, motiválja a kollégákat.
  • Részt vesz az új alkalmazottak kiválasztásában, illetve gondoskodik a betanulásukról.
  • Gondoskodik a csoport állapotáról, megkönnyíti a hatékony csapatmunkát és a konfliktuskezelést.
  • Meghatározza a csoport céljait: segítséget nyújt az egyéni felelősségi körök tisztázásában, feladatokat ad az egyéneknek és napi szinten határozza meg a prioritásokat, meghatározza a végrehajtási határidőket és minőségi elvárásokat, valamint biztosítja az egyenletes munkaterhelést.
  • Biztosítja a folyamatok, eljárások és szabványok betartását.
  • Riportokat készít ügyfelek, illetve magasabb szintű menedzsment tagok részére (excel, ppt slide-ok formájában elsősorban).
  • Proaktívan támogatja az együttműködést más csoportokkal.
  • Proaktív javaslatokat tesz a működési hatékonyság fokozására.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (csak angol nyelvtudással a feladatkör nem ellátható)
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • B2B értékesítés támogatás területén szerzett tapasztalat
  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • IT szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat előny
  • Stratégiai gonadolkodásmód
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Ügyfélorientáltság
  • Empátia
  • Jó konfliktuskezelés
  • Kiváló szervezési készségek
  • MS Office ismeretek (Excel és Power Point magabiztos ismerete

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.