HEAD OF PROJECTMANAGMENT / VEZETŐ PROJEKTMENEDZSER

A SENSO MEDIA ZRT.-RŐL

    A Senso Media Zrt. egy dinamikusan fejlődő technológia vállalat, amely szoftver és hardvertechnológia fejlesztésével egyaránt foglalkozik. A különböző iparágakban - úgy, mint energiaipar, reklámipar, értékesítés - megvalósuló komplex projektjeink vezetésére keresünk tapasztalt projektvezetőt.

Milyen feladataid lesznek?

  • a Senso Media hazai és nemzetközi hardver- és szoftverfejlesztési projektjeinek átfogó menedzselése, folyamatainak vezetése,
  • vezetőként a projekt csapat kialakítása és koordinálása
  • a terület legjobb szakmai sztenderdjeinek és professzionális folyamatainak kialakítása és irányítása
  • feladatok kidolgozása, erőforrás tervezés, ütemezés
  • kockázatkezelés és minőségbiztosítás
  • folyamatos kapcsolattartás a megbízóval, a felhasználóval és az illetékes szervezeti egységekkel
  • határidők betartása, projektek lezárása, és a kész munka átadása

Kit keresünk?

  • olyasvalakit, aki informatikai, gazdasági vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • olyan agilis, proaktív leendő munkatársat, aki erős szakmai és vezetői ambíciókkal rendelkezik
  • nem ijed meg a kihívásoktól
  • rendszerezett, strukturált gondolkodású
  • vezetői ambíciókkal rendelkezik
  • 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik technológiai projektek vezetésében
  • tárgyalóképes angol nyelvtudása van

Amit kínálunk az alapértelmezettnek tekintett versenyképes juttatáson felül:

  • fejlődési lehetőség egy dinamikusan bővülő technológia cégnél, akár képzésekkel megtámogatva
  • lapos, barátságos szervezet
  • kreatív csapat, akik számára az interdiszciplináris, jövőorientált gondolkodás alapvető

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1116 BUDAPEST, KONDORFA utca 10.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Várjuk a jelentkezésedet a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával legkésőbb január 31-ig! Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a motivációdat és a szakmai önéletrajzodat angol nyelven!