A SMARTFRONT 2011 szeptemberében alakult, több mint 8 éve fejlesztünk és vezetünk be innovatív, testre szabott integrált üzleti rendszereket (webes, felhő alapú ERP). E 8 évben elég dinamikusan növekedtünk mind ügyfél, mind munkatársi létszámban, mind árbevételben. Ez utóbbival érdemeltük ki a Deloitte CE Fast 50 Díjat, és büszkék vagyunk rá, hogy 2017-ben elnyertük a szerethető Munkahelyek Díjat is.

A keretrendszerünk rugalmasságának köszönhetően ügyfeleink számára mindig egyedi kialakítású, testre szabott megoldásokat tudunk szállítani. Minden partnerünkkel hosszú távú kapcsolat kialakítására törekszünk, ahol a jövőbeli igények előtt nincsenek korlátok; paraméterezhető, továbbfejleszthető rugalmas megoldások és ezzel összhangban munkatársaink részéről rugalmas hozzáállás jellemzi a működésünket.

Hossszútávú stratégiai célunk, hogy a magyar KKV-k első számú ERP szállítójává váljunk, igény szerint projekt alapon testre szabott vagy havidíjas megoldással.

A komoly fejlődési lehetőségek kiaknázása miatt keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére:

Head of product

    Új munkatársunk legfőbb feladata a termékfejlesztés irányítása, a csapat, a működési folyamatok fejlesztése, standardizálása. Ez nagyon komplex feladat, kevés cég csinálja jól - még nemzetközi szinten is -, hogy nem egy nagy ERP megoldás mögé áll be, hanem komoly termékfejlesztés valamint testreszabás és bevezetési know-how is van egy cégen belül.

Feladatok

    • Frissen átalakuló cégstruktúrában (cross-functional csapatok) a termékfejlesztő csapat irányítása, operatív napi feladatkezelés
    • Rendszeres, felsővezetői, stratégiai és szakmai egyeztetések a minél versenyképesebb termék fejlesztése érdekében
    • Termékfejlesztési javaslatok kidolgozása, végrehajtása, és nyomonkövetése
    • Termék backlog karbantartása és priorizálása a stratégiai irányelvek és projekt igények alapján, verziótervezés a delivery és support csapattal
    • Szoros együttműködés a delivery és support csapattal, és közös munkával elérni a legjobb user élményt
    • Szoftverfejlesztési minőség folyamatos javítása

Elvárások

    Az ideális jelölt szoftvercégnél vezetett már szoftverfejlesztési projekteket vagy részleget, nagyon erős termékfejlesztésben és projekt managementben, és ha ERP rendszerek bevezetésével foglalkozó cégtől jön az komoly előnyt jelent.
    • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
    • Minimum 5 éves IT termékfejlesztési tapasztalat
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszútávú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (startup, nem multi) cégkultúrát ajánlunk.
    • Versenyképes juttatás csomag
    • Fair környezet, korrekt tulajdonosi elvárások
    • Színvonalas irodai környezet, nagyon jó lokáció (Nyugati pályaudvar környéke)
    • Folyamatos képzési lehetőségek, támogató légkör
    • A felhő alapú technológiák alapos megismerése
    • Komoly potenciál és távlatok vannak a cég előtt
    • Jó nevű ügyfelek (Libri, Culinaris, Stühmer, stb.)
    • Jó a csapat, sok spontán és szervezett szabadidős programunk van

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1132 Váci út 18.

Pályázatát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „product manager”-ként megjelölve.

A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:
1. Miért szeretne nálunk dolgozni?
2. Mekkora tapasztalata van it projektek, fejlesztési csapatok menedzselésében?
3. Mi volt eddig a legnagyobb szakmai sikere?
4. Mi az, ami igazán motiválja?
5. Mik a legfontosabb elvárásai munkáltatójával szemben, hogy ott hosszú távra tervezzen?